Posledná informácia o pohybe vlaku

Stanica Čas podľa CP aktualizácia:
dnes o 18:38
Meškanie
Palárikovo 18:34 01 min.

Štatistiky

Priemerné zaznamenané meškanie v aktuálnej stanici
( Palárikovo )
3.11 min.
Priemerné zaznamenané meškanie na celej trase vlaku 1.63 min.

Informácia: priemerné meškania sú vypočítavané ako aritmetický priemer všetkých zaznamenaných údajov ktoré sú k dispozícii. Tieto hodnoty majú iba informatívny charakter a môžu sa od presných hodnôt líšiť. Údaje pre štatistiku sú zhromažďované od dňa 17.06.2017, 12:35.

Plánované radenie vlaku

zobraziť plánované radenie vlaku (externý zdroj: wagonweb.cz)

Informatívny cestovný poriadok

rozbaliť kliknutím sem
Bratislava hl. st. 17:31
Odbočka Močiar 17:40
Bratislava - Vajnory 17:42
Bernolákovo 17:47
Bernolákovo 17:48
Senec 17:54
Senec 17:55
Sládkovičovo 18:05
Sládkovičovo 18:06
Galanta 18:11
Galanta 18:13
Šaľa 18:20
Šaľa 18:22
Trnovec nad Váhom 18:25
Tvrdošovce 18:31
Palárikovo 18:34