Posledná informácia o pohybe vlaku

Stanica Čas podľa CP aktualizácia:
dnes o 17:45
Meškanie
Palárikovo 17:34 09 min.

Štatistiky

Priemerné zaznamenané meškanie v aktuálnej stanici
( Palárikovo )
4.84 min.
Priemerné zaznamenané meškanie na celej trase vlaku 2.20 min.

Informácia: priemerné meškania sú vypočítavané ako aritmetický priemer všetkých zaznamenaných údajov ktoré sú k dispozícii. Tieto hodnoty majú iba informatívny charakter a môžu sa od presných hodnôt líšiť. Údaje pre štatistiku sú zhromažďované od dňa 17.06.2017, 12:35.

Plánované radenie vlaku

zobraziť plánované radenie vlaku (externý zdroj: wagonweb.cz)

Informatívny cestovný poriadok

rozbaliť kliknutím sem
Bratislava hl. st. 16:31
Odbočka Močiar 16:40
Bratislava - Vajnory 16:42
Bernolákovo 16:47
Bernolákovo 16:48
Senec 16:54
Senec 16:55
Sládkovičovo 17:05
Sládkovičovo 17:06
Galanta 17:11
Galanta 17:13
Šaľa 17:20
Šaľa 17:22
Trnovec nad Váhom 17:25
Tvrdošovce 17:31
Palárikovo 17:34