Posledná informácia o pohybe vlaku

Stanica Čas podľa CP aktualizácia:
19.01.2018 o 06:26
Meškanie
Odbočka Močiar 06:21 03 min.

Štatistiky

Priemerné zaznamenané meškanie v aktuálnej stanici
( Odbočka Močiar )
1.71 min.
Priemerné zaznamenané meškanie na celej trase vlaku 0.89 min.

Informácia: priemerné meškania sú vypočítavané ako aritmetický priemer všetkých zaznamenaných údajov ktoré sú k dispozícii. Tieto hodnoty majú iba informatívny charakter a môžu sa od presných hodnôt líšiť. Údaje pre štatistiku sú zhromažďované od dňa 17.06.2017, 12:35.

Plánované radenie vlaku

zobraziť plánované radenie vlaku (externý zdroj: wagonweb.cz)

Informatívny cestovný poriadok

rozbaliť kliknutím sem
Nové Zámky 05:18
Palárikovo 05:24
Palárikovo 05:25
Tvrdošovce 05:26
Tvrdošovce 05:27
Trnovec nad Váhom 05:32
Trnovec nad Váhom 05:33
Šaľa 05:37
Šaľa 05:39
Galanta 05:46
Galanta 05:47
Galanta 05:49
Sládkovičovo 05:54
Sládkovičovo 05:55
Senec 06:05
Senec 06:06
Bernolákovo 06:12
Bernolákovo 06:13
Bratislava - Vajnory 06:18
Odbočka Močiar 06:21