Posledná informácia o pohybe vlaku

Stanica Čas podľa CP aktualizácia:
dnes o 18:23
Meškanie
Sekule 18:21 ide načas

Štatistiky

Priemerné zaznamenané meškanie v aktuálnej stanici
( Sekule )
2.05 min.
Priemerné zaznamenané meškanie na celej trase vlaku 0.83 min.

Informácia: priemerné meškania sú vypočítavané ako aritmetický priemer všetkých zaznamenaných údajov ktoré sú k dispozícii. Tieto hodnoty majú iba informatívny charakter a môžu sa od presných hodnôt líšiť. Údaje pre štatistiku sú zhromažďované od dňa 17.06.2017, 12:35.

Plánované radenie vlaku

zobraziť plánované radenie vlaku (externý zdroj: wagonweb.cz)

Informatívny cestovný poriadok

rozbaliť kliknutím sem
Šaľa 16:38
Galanta 16:46
Galanta 16:48
Sládkovičovo 16:52
Senec 17:02
Bernolákovo 17:08
Bernolákovo 17:09
Bratislava - Vajnory 17:14
Odbočka Močiar 17:17
Bratislava hl. st. 17:24
Bratislava hl. st. 17:25
Bratislava hl. st. 17:26
Bratislava hl. st. 17:32
Bratislava-Lamač 17:38
Devínska Nová Ves 17:44
Devínska Nová Ves 17:45
Zohor 17:52
Malacky 17:59
Malacky 18:00
Veľké Leváre 18:06
Veľké Leváre 18:07
Sekule 18:20
Sekule 18:21