Posledná informácia o pohybe vlaku

Stanica Čas podľa CP aktualizácia:
dnes o 15:51
Meškanie
Palárikovo 15:36 12 min.

Štatistiky

Priemerné zaznamenané meškanie v aktuálnej stanici
( Palárikovo )
4.50 min.
Priemerné zaznamenané meškanie na celej trase vlaku 2.68 min.

Informácia: priemerné meškania sú vypočítavané ako aritmetický priemer všetkých zaznamenaných údajov ktoré sú k dispozícii. Tieto hodnoty majú iba informatívny charakter a môžu sa od presných hodnôt líšiť. Údaje pre štatistiku sú zhromažďované od dňa 17.06.2017, 12:35.

Plánované radenie vlaku

zobraziť plánované radenie vlaku (externý zdroj: wagonweb.cz)

Informatívny cestovný poriadok

rozbaliť kliknutím sem
Bratislava hl. st. 14:31
Odbočka Močiar 14:40
Bratislava - Vajnory 14:42
Bernolákovo 14:47
Bernolákovo 14:48
Senec 14:54
Senec 14:55
Sládkovičovo 15:05
Sládkovičovo 15:06
Galanta 15:11
Galanta 15:13
Šaľa 15:20
Šaľa 15:22
Trnovec nad Váhom 15:26
Tvrdošovce 15:33
Tvrdošovce 15:34
Palárikovo 15:36