Posledná informácia o pohybe vlaku

Stanica Čas podľa CP aktualizácia:
14.01.2018 o 11:11
Meškanie
Gelnica 11:08 ide načas

Štatistiky

Priemerné zaznamenané meškanie v aktuálnej stanici
( Gelnica )
2.23 min.
Priemerné zaznamenané meškanie na celej trase vlaku 1.20 min.

Informácia: priemerné meškania sú vypočítavané ako aritmetický priemer všetkých zaznamenaných údajov ktoré sú k dispozícii. Tieto hodnoty majú iba informatívny charakter a môžu sa od presných hodnôt líšiť. Údaje pre štatistiku sú zhromažďované od dňa 17.06.2017, 12:35.

Plánované radenie vlaku

zobraziť plánované radenie vlaku (externý zdroj: wagonweb.cz)

Informatívny cestovný poriadok

rozbaliť kliknutím sem
Banská Bystrica 07:39
Slovenská Ľupča 07:49
Medzibrod 07:57
Medzibrod 08:02
Dubová 08:12
Podbrezová 08:19
Podbrezová 08:20
Podbrezová 08:21
Brezno 08:33
Brezno 08:34
Gašparovo 08:46
Gašparovo 08:47
Polomka 08:58
Polomka 08:59
Polomka 09:07
Polomka 09:08
Heľpa 09:19
Heľpa 09:20
Červená Skala 09:37
Červená Skala 09:38
Telgárt 09:44
Dobšinská Ľadová Jaskyňa 10:00
Mlynky 10:13
Hnilec 10:23
Nálepkovo 10:35
Nálepkovo 10:36
Švedlár 10:44
Mníšek nad Hnilcom 10:51
Mníšek nad Hnilcom 10:52
Prakovce 10:58
Gelnica 11:08