Posledná informácia o pohybe vlaku

Stanica Čas podľa CP aktualizácia:
dnes o 18:18
Meškanie
Mlynky 18:08 06 min.

Štatistiky

Priemerné zaznamenané meškanie v aktuálnej stanici
( Mlynky )
4.05 min.
Priemerné zaznamenané meškanie na celej trase vlaku 2.36 min.

Informácia: priemerné meškania sú vypočítavané ako aritmetický priemer všetkých zaznamenaných údajov ktoré sú k dispozícii. Tieto hodnoty majú iba informatívny charakter a môžu sa od presných hodnôt líšiť. Údaje pre štatistiku sú zhromažďované od dňa 17.06.2017, 12:35.

Plánované radenie vlaku

zobraziť plánované radenie vlaku (externý zdroj: wagonweb.cz)

Informatívny cestovný poriadok

rozbaliť kliknutím sem
Banská Bystrica 15:35
Slovenská Ľupča 15:44
Slovenská Ľupča 15:45
Medzibrod 15:52
Medzibrod 15:53
Medzibrod 15:54
Dubová 16:03
Podbrezová 16:10
Podbrezová 16:11
Podbrezová 16:12
Brezno 16:24
Brezno 16:28
Gašparovo 16:39
Gašparovo 16:40
Gašparovo 16:41
Polomka 16:51
Polomka 16:52
Polomka 16:53
Polomka 17:05
Heľpa 17:16
Červená Skala 17:34
Červená Skala 17:35
Telgárt 17:41
Dobšinská Ľadová Jaskyňa 17:55
Mlynky 18:07
Mlynky 18:08
Hnilec 18:18
Nálepkovo 18:30
Nálepkovo 18:31
Švedlár 18:40
Mníšek nad Hnilcom 18:45
Mníšek nad Hnilcom 18:46
Mníšek nad Hnilcom 18:47
Mníšek nad Hnilcom 18:48
Prakovce 18:54
Gelnica 19:04
Gelnica 19:05