Posledná informácia o pohybe vlaku

Stanica Čas podľa CP aktualizácia:
dnes o 18:14
Meškanie
Slovenská Ľupča 18:13 ide načas

Štatistiky

Priemerné zaznamenané meškanie v aktuálnej stanici
( Slovenská Ľupča )
1.95 min.
Priemerné zaznamenané meškanie na celej trase vlaku 1.64 min.

Informácia: priemerné meškania sú vypočítavané ako aritmetický priemer všetkých zaznamenaných údajov ktoré sú k dispozícii. Tieto hodnoty majú iba informatívny charakter a môžu sa od presných hodnôt líšiť. Údaje pre štatistiku sú zhromažďované od dňa 17.06.2017, 12:35.

Plánované radenie vlaku

zobraziť plánované radenie vlaku (externý zdroj: wagonweb.cz)

Informatívny cestovný poriadok

rozbaliť kliknutím sem
Margecany 14:48
Gelnica 14:57
Gelnica 14:58
Prakovce 15:08
Mníšek nad Hnilcom 15:13
Mníšek nad Hnilcom 15:14
Mníšek nad Hnilcom 15:15
Švedlár 15:20
Švedlár 15:22
Nálepkovo 15:31
Hnilec 15:45
Mlynky 15:55
Dobšinská Ľadová Jaskyňa 16:10
Telgárt 16:24
Červená Skala 16:29
Červená Skala 16:30
Heľpa 16:47
Heľpa 16:48
Heľpa 16:49
Heľpa 16:50
Polomka 17:01
Polomka 17:02
Polomka 17:03
Gašparovo 17:15
Brezno 17:28
Brezno 17:30
Podbrezová 17:40
Podbrezová 17:41
Podbrezová 17:42
Podbrezová 17:43
Dubová 17:50
Dubová 17:51
Medzibrod 18:01
Medzibrod 18:02
Medzibrod 18:04
Slovenská Ľupča 18:12
Slovenská Ľupča 18:13