Posledná informácia o pohybe vlaku

Stanica Čas podľa CP aktualizácia:
dnes o 09:11
Meškanie
Gelnica 09:06 ide načas

Štatistiky

Priemerné zaznamenané meškanie v aktuálnej stanici
( Gelnica )
0.43 min.
Priemerné zaznamenané meškanie na celej trase vlaku 0.22 min.

Informácia: priemerné meškania sú vypočítavané ako aritmetický priemer všetkých zaznamenaných údajov ktoré sú k dispozícii. Tieto hodnoty majú iba informatívny charakter a môžu sa od presných hodnôt líšiť. Údaje pre štatistiku sú zhromažďované od dňa 17.06.2017, 12:35.

Plánované radenie vlaku

zobraziť plánované radenie vlaku (externý zdroj: wagonweb.cz)

Informatívny cestovný poriadok

rozbaliť kliknutím sem
Banská Bystrica 05:35
Banská Bystrica 05:36
Slovenská Ľupča 05:45
Slovenská Ľupča 05:46
Medzibrod 05:53
Medzibrod 05:54
Medzibrod 05:55
Dubová 06:04
Podbrezová 06:12
Podbrezová 06:13
Brezno 06:25
Brezno 06:26
Gašparovo 06:38
Gašparovo 06:39
Polomka 06:50
Polomka 06:51
Heľpa 07:01
Heľpa 07:02
Heľpa 07:03
Červená Skala 07:18
Červená Skala 07:20
Červená Skala 07:22
Telgárt 07:27
Telgárt 07:28
Dobšinská Ľadová Jaskyňa 07:45
Mlynky 07:58
Mlynky 08:09
Hnilec 08:18
Hnilec 08:19
Nálepkovo 08:31
Nálepkovo 08:32
Švedlár 08:41
Mníšek nad Hnilcom 08:46
Mníšek nad Hnilcom 08:47
Mníšek nad Hnilcom 08:48
Mníšek nad Hnilcom 08:49
Prakovce 08:55
Gelnica 09:05
Gelnica 09:06