Posledná informácia o pohybe vlaku

Stanica Čas podľa CP aktualizácia:
dnes o 10:20
Meškanie
Slovenská Ľupča 10:16 01 min.

Štatistiky

Priemerné zaznamenané meškanie v aktuálnej stanici
( Slovenská Ľupča )
1.18 min.
Priemerné zaznamenané meškanie na celej trase vlaku 2.08 min.

Informácia: priemerné meškania sú vypočítavané ako aritmetický priemer všetkých zaznamenaných údajov ktoré sú k dispozícii. Tieto hodnoty majú iba informatívny charakter a môžu sa od presných hodnôt líšiť. Údaje pre štatistiku sú zhromažďované od dňa 17.06.2017, 12:35.

Plánované radenie vlaku

zobraziť plánované radenie vlaku (externý zdroj: wagonweb.cz)

Informatívny cestovný poriadok

rozbaliť kliknutím sem
Margecany 06:48
Gelnica 06:57
Gelnica 06:58
Prakovce 07:08
Mníšek nad Hnilcom 07:14
Mníšek nad Hnilcom 07:15
Švedlár 07:22
Nálepkovo 07:31
Hnilec 07:44
Hnilec 07:45
Mlynky 07:54
Mlynky 08:02
Dobšinská Ľadová Jaskyňa 08:16
Telgárt 08:30
Červená Skala 08:35
Červená Skala 08:36
Heľpa 08:51
Heľpa 08:52
Heľpa 08:53
Polomka 09:04
Polomka 09:05
Polomka 09:06
Gašparovo 09:17
Gašparovo 09:18
Brezno 09:31
Brezno 09:36
Podbrezová 09:47
Podbrezová 09:48
Podbrezová 09:49
Dubová 09:56
Dubová 09:57
Medzibrod 10:06
Medzibrod 10:07
Medzibrod 10:08
Slovenská Ľupča 10:15
Slovenská Ľupča 10:16