Posledná informácia o pohybe vlaku

Stanica Čas podľa CP aktualizácia:
dnes o 08:45
Meškanie
Bratislava-Nové Mesto 08:34 07 min.

Štatistiky

Priemerné zaznamenané meškanie v aktuálnej stanici
( Bratislava-Nové Mesto )
5.13 min.
Priemerné zaznamenané meškanie na celej trase vlaku 2.90 min.

Informácia: priemerné meškania sú vypočítavané ako aritmetický priemer všetkých zaznamenaných údajov ktoré sú k dispozícii. Tieto hodnoty majú iba informatívny charakter a môžu sa od presných hodnôt líšiť. Údaje pre štatistiku sú zhromažďované od dňa 17.06.2017, 12:35.

Plánované radenie vlaku

zobraziť plánované radenie vlaku (externý zdroj: wagonweb.cz)

Informatívny cestovný poriadok

rozbaliť kliknutím sem
Komárno 06:43
Zlatná na Ostrove 06:54
Zlatná na Ostrove 06:55
Zlatná na Ostrove 06:56
Zemianska Olča 07:04
Zemianska Olča 07:05
Zemianska Olča 07:06
Veľký Meder 07:15
Veľký Meder 07:16
Dolný Štál 07:27
Dunajská Streda 07:38
Dunajská Streda 07:39
Dunajská Streda 07:49
Dunajská Streda 07:50
Orechová Potôň 07:56
Orechová Potôň 07:57
Orechová Potôň 07:58
Lehnice 08:00
Lehnice 08:01
Lehnice 08:02
Lehnice 08:03
Kvetoslavov 08:08
Kvetoslavov 08:09
Kvetoslavov 08:10
Kvetoslavov 08:11
Nové Košariská 08:18
Podunajské Biskupice 08:23
Podunajské Biskupice 08:24
Bratislava-Nové Mesto 08:33
Bratislava-Nové Mesto 08:34