Posledná informácia o pohybe vlaku

Stanica Čas podľa CP aktualizácia:
dnes o 18:02
Meškanie
Zlatná na Ostrove 17:59 ide načas

Štatistiky

Priemerné zaznamenané meškanie v aktuálnej stanici
( Zlatná na Ostrove )
4.11 min.
Priemerné zaznamenané meškanie na celej trase vlaku 2.79 min.

Informácia: priemerné meškania sú vypočítavané ako aritmetický priemer všetkých zaznamenaných údajov ktoré sú k dispozícii. Tieto hodnoty majú iba informatívny charakter a môžu sa od presných hodnôt líšiť. Údaje pre štatistiku sú zhromažďované od dňa 17.06.2017, 12:35.

Plánované radenie vlaku

zobraziť plánované radenie vlaku (externý zdroj: wagonweb.cz)

Informatívny cestovný poriadok

rozbaliť kliknutím sem
Bratislava hl. st. 16:13
Bratislava-Nové Mesto 16:20
Bratislava-Nové Mesto 16:24
Podunajské Biskupice 16:32
Podunajské Biskupice 16:33
Podunajské Biskupice 16:34
Podunajské Biskupice 16:35
Nové Košariská 16:39
Nové Košariská 16:40
Kvetoslavov 16:46
Lehnice 16:52
Orechová Potôň 16:57
Orechová Potôň 16:58
Dunajská Streda 17:03
Dunajská Streda 17:04
Dunajská Streda 17:10
Dunajská Streda 17:11
Dolný Štál 17:23
Dolný Štál 17:24
Dolný Štál 17:25
Veľký Meder 17:36
Veľký Meder 17:37
Veľký Meder 17:38
Zemianska Olča 17:45
Zemianska Olča 17:46
Zemianska Olča 17:47
Zlatná na Ostrove 17:57
Zlatná na Ostrove 17:59