Posledná informácia o pohybe vlaku

Stanica Čas podľa CP aktualizácia:
dnes o 07:48
Meškanie
Bratislava-Nové Mesto 07:34 07 min.

Štatistiky

Priemerné zaznamenané meškanie v aktuálnej stanici
( Bratislava-Nové Mesto )
8.96 min.
Priemerné zaznamenané meškanie na celej trase vlaku 4.99 min.

Informácia: priemerné meškania sú vypočítavané ako aritmetický priemer všetkých zaznamenaných údajov ktoré sú k dispozícii. Tieto hodnoty majú iba informatívny charakter a môžu sa od presných hodnôt líšiť. Údaje pre štatistiku sú zhromažďované od dňa 17.06.2017, 12:35.

Plánované radenie vlaku

zobraziť plánované radenie vlaku (externý zdroj: wagonweb.cz)

Informatívny cestovný poriadok

rozbaliť kliknutím sem
Komárno 05:49
Zlatná na Ostrove 06:01
Zlatná na Ostrove 06:02
Zlatná na Ostrove 06:03
Zlatná na Ostrove 06:04
Zemianska Olča 06:14
Zemianska Olča 06:15
Zemianska Olča 06:16
Veľký Meder 06:24
Veľký Meder 06:25
Dolný Štál 06:36
Dolný Štál 06:37
Dunajská Streda 06:49
Dunajská Streda 06:50
Orechová Potôň 06:57
Orechová Potôň 06:58
Lehnice 07:03
Kvetoslavov 07:10
Kvetoslavov 07:11
Nové Košariská 07:18
Podunajské Biskupice 07:23
Podunajské Biskupice 07:24
Bratislava-Nové Mesto 07:33
Bratislava-Nové Mesto 07:34