Posledná informácia o pohybe vlaku

Stanica Čas podľa CP aktualizácia:
dnes o 16:54
Meškanie
Zlatná na Ostrove 16:50 02 min.

Štatistiky

Priemerné zaznamenané meškanie v aktuálnej stanici
( Zlatná na Ostrove )
2.78 min.
Priemerné zaznamenané meškanie na celej trase vlaku 2.30 min.

Informácia: priemerné meškania sú vypočítavané ako aritmetický priemer všetkých zaznamenaných údajov ktoré sú k dispozícii. Tieto hodnoty majú iba informatívny charakter a môžu sa od presných hodnôt líšiť. Údaje pre štatistiku sú zhromažďované od dňa 17.06.2017, 12:35.

Plánované radenie vlaku

zobraziť plánované radenie vlaku (externý zdroj: wagonweb.cz)

Informatívny cestovný poriadok

rozbaliť kliknutím sem
Bratislava hl. st. 15:13
Bratislava-Nové Mesto 15:20
Bratislava-Nové Mesto 15:24
Podunajské Biskupice 15:31
Podunajské Biskupice 15:32
Podunajské Biskupice 15:33
Podunajské Biskupice 15:34
Podunajské Biskupice 15:35
Nové Košariská 15:38
Nové Košariská 15:39
Nové Košariská 15:40
Kvetoslavov 15:46
Lehnice 15:52
Orechová Potôň 15:57
Orechová Potôň 15:58
Dunajská Streda 16:04
Dunajská Streda 16:06
Dolný Štál 16:18
Veľký Meder 16:30
Veľký Meder 16:31
Zemianska Olča 16:39
Zemianska Olča 16:40
Zlatná na Ostrove 16:48
Zlatná na Ostrove 16:49
Zlatná na Ostrove 16:50