Posledná informácia o pohybe vlaku

Stanica Čas podľa CP aktualizácia:
19.01.2018 o 17:17
Meškanie
Cífer 17:14 02 min.

Štatistiky

Priemerné zaznamenané meškanie v aktuálnej stanici
( Cífer )
3.15 min.
Priemerné zaznamenané meškanie na celej trase vlaku 1.84 min.

Informácia: priemerné meškania sú vypočítavané ako aritmetický priemer všetkých zaznamenaných údajov ktoré sú k dispozícii. Tieto hodnoty majú iba informatívny charakter a môžu sa od presných hodnôt líšiť. Údaje pre štatistiku sú zhromažďované od dňa 17.06.2017, 12:35.

Plánované radenie vlaku

zobraziť plánované radenie vlaku (externý zdroj: wagonweb.cz)

Informatívny cestovný poriadok

rozbaliť kliknutím sem
Kúty 15:37
Kúty 15:38
Sekule 15:44
Sekule 15:45
Veľké Leváre 15:56
Veľké Leváre 15:57
Malacky 16:03
Malacky 16:05
Zohor 16:15
Zohor 16:16
Devínska Nová Ves 16:26
Devínska Nová Ves 16:27
Bratislava-Lamač 16:33
Bratislava-Lamač 16:34
Bratislava hl. st. 16:43
Bratislava hl. st. 16:45
Odbočka Vinohrady 16:52
Bratislava - Rača 16:53
Výhybňa Svätý Jur 16:56
Pezinok 17:00
Pezinok 17:01
Šenkvice 17:06
Šenkvice 17:07
Cífer 17:14