Posledná informácia o pohybe vlaku

Stanica Čas podľa CP aktualizácia:
dnes o 16:26
Meškanie
Cífer 16:21 02 min.

Štatistiky

Priemerné zaznamenané meškanie v aktuálnej stanici
( Cífer )
5.09 min.
Priemerné zaznamenané meškanie na celej trase vlaku 2.41 min.

Informácia: priemerné meškania sú vypočítavané ako aritmetický priemer všetkých zaznamenaných údajov ktoré sú k dispozícii. Tieto hodnoty majú iba informatívny charakter a môžu sa od presných hodnôt líšiť. Údaje pre štatistiku sú zhromažďované od dňa 17.06.2017, 12:35.

Plánované radenie vlaku

zobraziť plánované radenie vlaku (externý zdroj: wagonweb.cz)

Informatívny cestovný poriadok

rozbaliť kliknutím sem
Kúty 14:37
Kúty 14:38
Sekule 14:44
Sekule 14:45
Veľké Leváre 14:56
Veľké Leváre 14:57
Malacky 15:03
Malacky 15:05
Zohor 15:15
Zohor 15:16
Devínska Nová Ves 15:25
Devínska Nová Ves 15:26
Devínska Nová Ves 15:27
Bratislava-Lamač 15:33
Bratislava-Lamač 15:34
Bratislava hl. st. 15:42
Bratislava hl. st. 15:43
Bratislava hl. st. 15:52
Odbočka Vinohrady 15:59
Bratislava - Rača 16:00
Výhybňa Svätý Jur 16:03
Pezinok 16:07
Pezinok 16:08
Šenkvice 16:13
Šenkvice 16:14
Cífer 16:21