Posledná informácia o pohybe vlaku

Stanica Čas podľa CP aktualizácia:
dnes o 08:20
Meškanie
Odbočka Vinohrady 08:19 ide načas

Štatistiky

Priemerné zaznamenané meškanie v aktuálnej stanici
( Odbočka Vinohrady )
0.04 min.
Priemerné zaznamenané meškanie na celej trase vlaku 0.09 min.

Informácia: priemerné meškania sú vypočítavané ako aritmetický priemer všetkých zaznamenaných údajov ktoré sú k dispozícii. Tieto hodnoty majú iba informatívny charakter a môžu sa od presných hodnôt líšiť. Údaje pre štatistiku sú zhromažďované od dňa 17.06.2017, 12:35.

Plánované radenie vlaku

zobraziť plánované radenie vlaku (externý zdroj: wagonweb.cz)

Informatívny cestovný poriadok

rozbaliť kliknutím sem
Trenčín 06:41
Zlatovce 06:44
Výhybňa Nivy 06:51
Trenčianske Bohuslavice 06:56
Trenčianske Bohuslavice 06:58
Trenčianske Bohuslavice 06:59
Nové Mesto nad Váhom 07:03
Nové Mesto nad Váhom 07:04
Nové Mesto nad Váhom 07:06
Výhybňa Potvorice 07:10
Piešťany 07:19
Piešťany 07:21
Veľké Kostoľany 07:27
Leopoldov 07:32
Leopoldov 07:34
Brestovany 07:37
Brestovany 07:38
Brestovany 07:39
Brestovany 07:41
Trnava 07:44
Trnava 07:45
Trnava 07:46
Trnava 07:48
Trnava 07:50
Cífer 07:54
Cífer 07:56
Šenkvice 08:03
Šenkvice 08:04
Pezinok 08:08
Pezinok 08:10
Pezinok 08:11
Výhybňa Svätý Jur 08:14
Bratislava - Rača 08:18
Odbočka Vinohrady 08:19