Posledná informácia o pohybe vlaku

Stanica Čas podľa CP aktualizácia:
19.01.2018 o 17:17
Meškanie
Zlatovce 17:15 ide načas

Štatistiky

Priemerné zaznamenané meškanie v aktuálnej stanici
( Zlatovce )
3.26 min.
Priemerné zaznamenané meškanie na celej trase vlaku 2.06 min.

Informácia: priemerné meškania sú vypočítavané ako aritmetický priemer všetkých zaznamenaných údajov ktoré sú k dispozícii. Tieto hodnoty majú iba informatívny charakter a môžu sa od presných hodnôt líšiť. Údaje pre štatistiku sú zhromažďované od dňa 17.06.2017, 12:35.

Plánované radenie vlaku

zobraziť plánované radenie vlaku (externý zdroj: wagonweb.cz)

Informatívny cestovný poriadok

rozbaliť kliknutím sem
Bratislava hl. st. 15:33
Odbočka Vinohrady 15:40
Bratislava - Rača 15:41
Výhybňa Svätý Jur 15:44
Pezinok 15:48
Pezinok 15:49
Šenkvice 15:54
Šenkvice 16:04
Cífer 16:11
Trnava 16:15
Trnava 16:17
Trnava 16:19
Brestovany 16:24
Leopoldov 16:30
Leopoldov 16:31
Veľké Kostoľany 16:36
Piešťany 16:41
Piešťany 16:43
Piešťany 16:44
Výhybňa Potvorice 16:52
Nové Mesto nad Váhom 16:56
Nové Mesto nad Váhom 16:57
Nové Mesto nad Váhom 16:58
Trenčianske Bohuslavice 17:01
Trenčianske Bohuslavice 17:03
Výhybňa Nivy 17:10
Zlatovce 17:15
Zlatovce 17:17