Posledná informácia o pohybe vlaku

Stanica Čas podľa CP aktualizácia:
19.01.2018 o 07:27
Meškanie
Bratislava predmestie 07:24 01 min.

Štatistiky

Priemerné zaznamenané meškanie v aktuálnej stanici
( Bratislava predmestie )
1.44 min.
Priemerné zaznamenané meškanie na celej trase vlaku 0.72 min.

Informácia: priemerné meškania sú vypočítavané ako aritmetický priemer všetkých zaznamenaných údajov ktoré sú k dispozícii. Tieto hodnoty majú iba informatívny charakter a môžu sa od presných hodnôt líšiť. Údaje pre štatistiku sú zhromažďované od dňa 17.06.2017, 12:35.

Plánované radenie vlaku

zobraziť plánované radenie vlaku (externý zdroj: wagonweb.cz)

Informatívny cestovný poriadok

rozbaliť kliknutím sem
Trenčín 05:41
Zlatovce 05:44
Výhybňa Nivy 05:51
Trenčianske Bohuslavice 05:56
Trenčianske Bohuslavice 05:58
Trenčianske Bohuslavice 05:59
Nové Mesto nad Váhom 06:04
Nové Mesto nad Váhom 06:05
Nové Mesto nad Váhom 06:06
Výhybňa Potvorice 06:09
Piešťany 06:19
Piešťany 06:20
Veľké Kostoľany 06:25
Veľké Kostoľany 06:27
Leopoldov 06:32
Leopoldov 06:34
Brestovany 06:39
Trnava 06:45
Trnava 06:48
Cífer 06:54
Šenkvice 07:01
Šenkvice 07:02
Pezinok 07:08
Pezinok 07:10
Výhybňa Svätý Jur 07:13
Bratislava - Rača 07:17
Bratislava - Rača 07:18
Odbočka Vinohrady 07:20
Bratislava predmestie 07:23
Bratislava predmestie 07:24