Posledná informácia o pohybe vlaku

Stanica Čas podľa CP aktualizácia:
dnes o 15:17
Meškanie
Zlatovce 15:15 ide načas

Štatistiky

Priemerné zaznamenané meškanie v aktuálnej stanici
( Zlatovce )
1.50 min.
Priemerné zaznamenané meškanie na celej trase vlaku 0.64 min.

Informácia: priemerné meškania sú vypočítavané ako aritmetický priemer všetkých zaznamenaných údajov ktoré sú k dispozícii. Tieto hodnoty majú iba informatívny charakter a môžu sa od presných hodnôt líšiť. Údaje pre štatistiku sú zhromažďované od dňa 17.06.2017, 12:35.

Plánované radenie vlaku

zobraziť plánované radenie vlaku (externý zdroj: wagonweb.cz)

Informatívny cestovný poriadok

rozbaliť kliknutím sem
Bratislava hl. st. 13:33
Odbočka Vinohrady 13:40
Bratislava - Rača 13:41
Výhybňa Svätý Jur 13:43
Výhybňa Svätý Jur 13:45
Pezinok 13:48
Pezinok 13:49
Šenkvice 13:54
Šenkvice 13:55
Cífer 14:01
Cífer 14:03
Trnava 14:08
Trnava 14:12
Brestovany 14:18
Leopoldov 14:24
Leopoldov 14:26
Veľké Kostoľany 14:31
Piešťany 14:37
Piešťany 14:38
Výhybňa Potvorice 14:46
Nové Mesto nad Váhom 14:50
Nové Mesto nad Váhom 14:51
Nové Mesto nad Váhom 14:56
Trenčianske Bohuslavice 14:59
Trenčianske Bohuslavice 15:01
Výhybňa Nivy 15:08
Zlatovce 15:12
Zlatovce 15:13
Zlatovce 15:15