Posledná informácia o pohybe vlaku

Stanica Čas podľa CP aktualizácia:
dnes o 05:17
Meškanie
Odbočka Vinohrady 05:16 ide načas

Štatistiky

Priemerné zaznamenané meškanie v aktuálnej stanici
( Odbočka Vinohrady )
0.65 min.
Priemerné zaznamenané meškanie na celej trase vlaku 0.17 min.

Informácia: priemerné meškania sú vypočítavané ako aritmetický priemer všetkých zaznamenaných údajov ktoré sú k dispozícii. Tieto hodnoty majú iba informatívny charakter a môžu sa od presných hodnôt líšiť. Údaje pre štatistiku sú zhromažďované od dňa 17.06.2017, 12:35.

Plánované radenie vlaku

zobraziť plánované radenie vlaku (externý zdroj: wagonweb.cz)

Informatívny cestovný poriadok

rozbaliť kliknutím sem
Trenčín 03:48
Zlatovce 03:50
Výhybňa Nivy 03:53
Trenčianske Bohuslavice 03:58
Nové Mesto nad Váhom 04:02
Nové Mesto nad Váhom 04:04
Výhybňa Potvorice 04:07
Výhybňa Potvorice 04:08
Piešťany 04:17
Piešťany 04:19
Veľké Kostoľany 04:25
Leopoldov 04:31
Leopoldov 04:33
Brestovany 04:39
Trnava 04:44
Trnava 04:46
Trnava 04:48
Cífer 04:54
Šenkvice 05:01
Šenkvice 05:02
Pezinok 05:07
Pezinok 05:08
Výhybňa Svätý Jur 05:11
Bratislava - Rača 05:15
Odbočka Vinohrady 05:16