Posledná informácia o pohybe vlaku

Stanica Čas podľa CP aktualizácia:
19.01.2018 o 21:26
Meškanie
Prievidza nákl. st. 21:25 ide načas

Štatistiky

Priemerné zaznamenané meškanie v aktuálnej stanici
( Prievidza nákl. st. )
0.15 min.
Priemerné zaznamenané meškanie na celej trase vlaku 0.76 min.

Informácia: priemerné meškania sú vypočítavané ako aritmetický priemer všetkých zaznamenaných údajov ktoré sú k dispozícii. Tieto hodnoty majú iba informatívny charakter a môžu sa od presných hodnôt líšiť. Údaje pre štatistiku sú zhromažďované od dňa 17.06.2017, 12:35.

Plánované radenie vlaku

zobraziť plánované radenie vlaku (externý zdroj: wagonweb.cz)

Informatívny cestovný poriadok

rozbaliť kliknutím sem
Bratislava hl. st. 18:33
Odbočka Vinohrady 18:40
Bratislava - Rača 18:41
Výhybňa Svätý Jur 18:45
Pezinok 18:48
Pezinok 18:49
Šenkvice 18:54
Šenkvice 18:55
Cífer 19:03
Trnava 19:08
Trnava 19:10
Brestovany 19:16
Leopoldov 19:22
Leopoldov 19:37
Hlohovec 19:43
Hlohovec 19:45
Rišňovce 19:52
Rišňovce 19:53
Rišňovce 19:54
Alekšince 19:54
Alekšince 19:55
Alekšince 19:56
Zbehy 20:00
Zbehy 20:01
Zbehy 20:02
Jelšovce 20:07
Jelšovce 20:08
Koniarovce 20:12
Koniarovce 20:13
Ludatice 20:18
Ludatice 20:19
Ludatice 20:20
Topoľčany 20:25
Topoľčany 20:26
Topoľčany 20:27
Topoľčany 20:29
Bošany 20:37
Chynorany 20:41
Chynorany 20:42
Žabokreky nad Nitrou 20:45
Veľké Bielce 20:49
Veľké Uherce 20:58
Veľké Uherce 20:59
Bystričany 21:02
Oslany 21:02
Oslany 21:03
Bystričany 21:05
Bystričany 21:06
Zemianske Kostoľany 21:09
Zemianske Kostoľany 21:10
Zemianske Kostoľany 21:11
Nováky 21:16
Nováky 21:17
Nováky 21:18
Prievidza nákl. st. 21:25