Posledná informácia o pohybe vlaku

Stanica Čas podľa CP aktualizácia:
dnes o 19:21
Meškanie
Odbočka Vinohrady 19:19 ide načas

Štatistiky

Priemerné zaznamenané meškanie v aktuálnej stanici
( Odbočka Vinohrady )
0.57 min.
Priemerné zaznamenané meškanie na celej trase vlaku 1.05 min.

Informácia: priemerné meškania sú vypočítavané ako aritmetický priemer všetkých zaznamenaných údajov ktoré sú k dispozícii. Tieto hodnoty majú iba informatívny charakter a môžu sa od presných hodnôt líšiť. Údaje pre štatistiku sú zhromažďované od dňa 17.06.2017, 12:35.

Plánované radenie vlaku

zobraziť plánované radenie vlaku (externý zdroj: wagonweb.cz)

Informatívny cestovný poriadok

rozbaliť kliknutím sem
Prievidza 16:27
Prievidza nákl. st. 16:30
Nováky 16:36
Nováky 16:37
Zemianske Kostoľany 16:42
Zemianske Kostoľany 16:43
Bystričany 16:47
Oslany 16:50
Veľké Uherce 16:54
Veľké Uherce 16:55
Veľké Uherce 17:02
Veľké Bielce 17:11
Veľké Bielce 17:12
Veľké Bielce 17:13
Žabokreky nad Nitrou 17:15
Žabokreky nad Nitrou 17:16
Chynorany 17:18
Chynorany 17:19
Chynorany 17:20
Bošany 17:24
Topoľčany 17:31
Topoľčany 17:33
Ludatice 17:40
Koniarovce 17:46
Koniarovce 17:47
Jelšovce 17:51
Jelšovce 17:52
Zbehy 17:56
Zbehy 17:57
Zbehy 17:58
Zbehy 17:59
Alekšince 18:04
Alekšince 18:05
Rišňovce 18:07
Rišňovce 18:08
Hlohovec 18:13
Hlohovec 18:14
Hlohovec 18:15
Leopoldov 18:21
Leopoldov 18:36
Brestovany 18:42
Trnava 18:49
Trnava 18:51
Cífer 18:57
Šenkvice 19:04
Šenkvice 19:05
Pezinok 19:10
Pezinok 19:11
Výhybňa Svätý Jur 19:14
Bratislava - Rača 19:18
Odbočka Vinohrady 19:19