Posledná informácia o pohybe vlaku

Stanica Čas podľa CP aktualizácia:
19.01.2018 o 15:20
Meškanie
Odbočka Vinohrady 15:19 ide načas

Štatistiky

Priemerné zaznamenané meškanie v aktuálnej stanici
( Odbočka Vinohrady )
0.51 min.
Priemerné zaznamenané meškanie na celej trase vlaku 0.44 min.

Informácia: priemerné meškania sú vypočítavané ako aritmetický priemer všetkých zaznamenaných údajov ktoré sú k dispozícii. Tieto hodnoty majú iba informatívny charakter a môžu sa od presných hodnôt líšiť. Údaje pre štatistiku sú zhromažďované od dňa 17.06.2017, 12:35.

Plánované radenie vlaku

zobraziť plánované radenie vlaku (externý zdroj: wagonweb.cz)

Informatívny cestovný poriadok

rozbaliť kliknutím sem
Prievidza 12:27
Prievidza nákl. st. 12:30
Nováky 12:36
Nováky 12:37
Zemianske Kostoľany 12:42
Zemianske Kostoľany 12:43
Bystričany 12:47
Oslany 12:50
Veľké Uherce 12:54
Veľké Uherce 12:55
Veľké Uherce 13:02
Veľké Bielce 13:11
Veľké Bielce 13:12
Veľké Bielce 13:13
Žabokreky nad Nitrou 13:15
Žabokreky nad Nitrou 13:16
Chynorany 13:18
Chynorany 13:19
Chynorany 13:20
Bošany 13:24
Topoľčany 13:31
Topoľčany 13:33
Ludatice 13:40
Koniarovce 13:46
Koniarovce 13:47
Jelšovce 13:51
Jelšovce 13:52
Zbehy 13:56
Zbehy 13:57
Zbehy 13:58
Zbehy 13:59
Alekšince 14:03
Alekšince 14:04
Alekšince 14:05
Rišňovce 14:06
Rišňovce 14:07
Rišňovce 14:08
Hlohovec 14:12
Hlohovec 14:13
Hlohovec 14:14
Hlohovec 14:15
Leopoldov 14:19
Leopoldov 14:21
Leopoldov 14:36
Brestovany 14:42
Trnava 14:49
Trnava 14:51
Cífer 14:57
Šenkvice 15:04
Šenkvice 15:05
Pezinok 15:10
Pezinok 15:11
Výhybňa Svätý Jur 15:14
Bratislava - Rača 15:18
Odbočka Vinohrady 15:19