Posledná informácia o pohybe vlaku

Stanica Čas podľa CP aktualizácia:
dnes o 09:26
Meškanie
Prievidza nákl. st. 09:25 ide načas

Štatistiky

Priemerné zaznamenané meškanie v aktuálnej stanici
( Prievidza nákl. st. )
0.06 min.
Priemerné zaznamenané meškanie na celej trase vlaku 0.80 min.

Informácia: priemerné meškania sú vypočítavané ako aritmetický priemer všetkých zaznamenaných údajov ktoré sú k dispozícii. Tieto hodnoty majú iba informatívny charakter a môžu sa od presných hodnôt líšiť. Údaje pre štatistiku sú zhromažďované od dňa 17.06.2017, 12:35.

Plánované radenie vlaku

zobraziť plánované radenie vlaku (externý zdroj: wagonweb.cz)

Informatívny cestovný poriadok

rozbaliť kliknutím sem
Bratislava hl. st. 06:33
Odbočka Vinohrady 06:40
Bratislava - Rača 06:41
Výhybňa Svätý Jur 06:45
Pezinok 06:48
Pezinok 06:49
Šenkvice 06:54
Šenkvice 06:55
Cífer 07:01
Cífer 07:03
Trnava 07:06
Trnava 07:08
Trnava 07:10
Brestovany 07:16
Leopoldov 07:22
Leopoldov 07:37
Hlohovec 07:43
Hlohovec 07:45
Rišňovce 07:52
Rišňovce 07:53
Alekšince 07:54
Rišňovce 07:54
Alekšince 07:55
Alekšince 07:56
Zbehy 07:59
Zbehy 08:00
Zbehy 08:01
Zbehy 08:02
Jelšovce 08:07
Jelšovce 08:08
Koniarovce 08:12
Koniarovce 08:13
Ludatice 08:18
Ludatice 08:19
Ludatice 08:20
Topoľčany 08:24
Topoľčany 08:25
Topoľčany 08:26
Topoľčany 08:27
Topoľčany 08:29
Bošany 08:36
Bošany 08:37
Chynorany 08:41
Chynorany 08:42
Žabokreky nad Nitrou 08:45
Veľké Bielce 08:49
Veľké Uherce 08:58
Veľké Uherce 08:59
Oslany 09:02
Oslany 09:03
Bystričany 09:04
Bystričany 09:05
Bystričany 09:06
Zemianske Kostoľany 09:08
Zemianske Kostoľany 09:09
Zemianske Kostoľany 09:10
Zemianske Kostoľany 09:11
Nováky 09:15
Nováky 09:16
Nováky 09:17
Nováky 09:18
Prievidza nákl. st. 09:25