Posledná informácia o pohybe vlaku

Stanica Čas podľa CP aktualizácia:
dnes o 10:53
Meškanie
Kúty 10:49 02 min.

Štatistiky

Priemerné zaznamenané meškanie v aktuálnej stanici
( Kúty )
4.61 min.
Priemerné zaznamenané meškanie na celej trase vlaku 3.94 min.

Informácia: priemerné meškania sú vypočítavané ako aritmetický priemer všetkých zaznamenaných údajov ktoré sú k dispozícii. Tieto hodnoty majú iba informatívny charakter a môžu sa od presných hodnôt líšiť. Údaje pre štatistiku sú zhromažďované od dňa 17.06.2017, 12:35.

Plánované radenie vlaku

zobraziť plánované radenie vlaku (externý zdroj: wagonweb.cz)

Informatívny cestovný poriadok

rozbaliť kliknutím sem
Štúrovo 08:46
Štúrovo 08:49
Štúrovo tranz. skup. 08:52
Mužla 08:54
Gbelce 08:58
Strekov 09:03
Pribeta 09:07
Dvory nad Žitavou 09:10
Nové Zámky 09:14
Nové Zámky 09:16
Palárikovo 09:22
Tvrdošovce 09:25
Trnovec nad Váhom 09:31
Šaľa 09:34
Galanta 09:40
Sládkovičovo 09:43
Senec 09:51
Bernolákovo 09:55
Bratislava - Vajnory 09:59
Odbočka Močiar 10:02
Bratislava hl. st. 10:06
Bratislava hl. st. 10:07
Bratislava hl. st. 10:10
Bratislava-Lamač 10:17
Devínska Nová Ves 10:22
Zohor 10:27
Zohor 10:28
Malacky 10:33
Malacky 10:34
Veľké Leváre 10:37
Veľké Leváre 10:38
Sekule 10:41
Sekule 10:42
Sekule 10:43
Kúty 10:45
Kúty 10:46
Kúty 10:47
Kúty 10:49