Posledná informácia o pohybe vlaku

Stanica Čas podľa CP aktualizácia:
dnes o 03:51
Meškanie
Ličartovce 03:49 01 min.

Štatistiky

Priemerné zaznamenané meškanie v aktuálnej stanici
( Ličartovce )
8.66 min.
Priemerné zaznamenané meškanie na celej trase vlaku 7.94 min.

Informácia: priemerné meškania sú vypočítavané ako aritmetický priemer všetkých zaznamenaných údajov ktoré sú k dispozícii. Tieto hodnoty majú iba informatívny charakter a môžu sa od presných hodnôt líšiť. Údaje pre štatistiku sú zhromažďované od dňa 17.06.2017, 12:35.

Plánované radenie vlaku

zobraziť plánované radenie vlaku (externý zdroj: wagonweb.cz)

Informatívny cestovný poriadok

rozbaliť kliknutím sem
Čadca 00:40
Čadca 00:46
Čadca 00:47
Čadca 00:48
Čadca 00:49
Krásno nad Kysucou 00:58
Kysucké Nové Mesto 01:02
Kysucké Nové Mesto 01:03
Žilina 01:10
Žilina 01:12
Odbočka Váh 01:15
Odbočka Váh 01:16
Odbočka Váh 01:17
Varín 01:18
Varín 01:19
Vrútky 01:27
Vrútky 01:28
Vrútky 01:29
Vrútky nákl. st. 01:30
Vrútky nákl. st. 01:31
Turany 01:34
Turany 01:35
Kraľovany 01:39
Kraľovany 01:40
Ľubochňa 01:44
Ružomberok 01:52
Ružomberok 01:53
Ružomberok 01:54
Ružomberok 01:55
Lisková 01:58
Liptovská Teplá 02:00
Výhybňa Paludza 02:06
Výhybňa Paludza 02:07
Liptovský Mikuláš 02:10
Liptovský Mikuláš 02:11
Liptovský Mikuláš 02:12
Liptovský Hrádok 02:19
Kráľova Lehota 02:22
Východná 02:29
Štrba 02:37
Štrba 02:38
Svit 02:46
Poprad-Tatry 02:50
Poprad-Tatry 02:51
Poprad-Tatry 02:52
Vydrník 03:00
Vydrník 03:01
Spišská Nová Ves 03:08
Spišská Nová Ves 03:09
Markušovce 03:15
Spišské Vlachy 03:23
Krompachy 03:26
Margecany 03:33
Výhybňa Ružín 03:37
Malá Lodina 03:39
Ličartovce 03:49