Posledná informácia o pohybe vlaku

Stanica Čas podľa CP aktualizácia:
dnes o 19:32
Meškanie
Varín 19:25 05 min.

Štatistiky

Priemerné zaznamenané meškanie v aktuálnej stanici
( Varín )
7.29 min.
Priemerné zaznamenané meškanie na celej trase vlaku 7.86 min.

Informácia: priemerné meškania sú vypočítavané ako aritmetický priemer všetkých zaznamenaných údajov ktoré sú k dispozícii. Tieto hodnoty majú iba informatívny charakter a môžu sa od presných hodnôt líšiť. Údaje pre štatistiku sú zhromažďované od dňa 17.06.2017, 12:35.

Plánované radenie vlaku

zobraziť plánované radenie vlaku (externý zdroj: wagonweb.cz)

Informatívny cestovný poriadok

rozbaliť kliknutím sem
Čadca 18:50
Čadca 18:51
Čadca 18:52
Čadca 18:53
Čadca 18:54
Čadca 18:55
Krásno nad Kysucou 19:04
Krásno nad Kysucou 19:05
Kysucké Nové Mesto 19:08
Kysucké Nové Mesto 19:09
Kysucké Nové Mesto 19:10
Žilina 19:15
Žilina 19:16
Žilina 19:17
Žilina 19:19
Odbočka Váh 19:22
Odbočka Váh 19:23
Žilina - Teplička 19:24
Varín 19:25
Vrútky 19:34
Vrútky 19:35
Vrútky nákl. st. 19:37
Vrútky nákl. st. 19:38
Turany 19:41
Turany 19:42
Kraľovany 19:46
Kraľovany 19:47
Ľubochňa 19:50
Ľubochňa 19:51
Ružomberok 19:59
Ružomberok 20:00
Ružomberok 20:01
Lisková 20:04
Lisková 20:05
Liptovská Teplá 20:06
Liptovská Teplá 20:07
Výhybňa Paludza 20:13
Liptovský Mikuláš 20:16
Liptovský Mikuláš 20:17
Liptovský Mikuláš 20:18
Liptovský Hrádok 20:25
Liptovský Hrádok 20:26
Kráľova Lehota 20:28
Kráľova Lehota 20:29
Východná 20:35
Štrba 20:44
Štrba 20:45
Svit 20:53
Poprad-Tatry 20:57
Poprad-Tatry 20:58
Vydrník 21:06
Vydrník 21:07
Spišská Nová Ves 21:15
Spišská Nová Ves 21:16
Markušovce 21:22
Spišské Vlachy 21:29
Krompachy 21:33
Margecany 21:39
Výhybňa Ružín 21:44
Malá Lodina 21:45
Ličartovce 21:55