Posledná informácia o pohybe vlaku

Stanica Čas podľa CP aktualizácia:
10.12.2017 o 22:08
Meškanie
Ličartovce 22:03 03 min.

Štatistiky

Priemerné zaznamenané meškanie v aktuálnej stanici
( Ličartovce )
10.94 min.
Priemerné zaznamenané meškanie na celej trase vlaku 8.79 min.

Informácia: priemerné meškania sú vypočítavané ako aritmetický priemer všetkých zaznamenaných údajov ktoré sú k dispozícii. Tieto hodnoty majú iba informatívny charakter a môžu sa od presných hodnôt líšiť. Údaje pre štatistiku sú zhromažďované od dňa 17.06.2017, 12:35.

Plánované radenie vlaku

zobraziť plánované radenie vlaku (externý zdroj: wagonweb.cz)

Informatívny cestovný poriadok

rozbaliť kliknutím sem
Čadca 18:49
Čadca 18:50
Čadca 18:51
Čadca 18:52
Čadca 18:53
Čadca 18:54
Čadca 18:55
Krásno nad Kysucou 19:04
Krásno nad Kysucou 19:05
Kysucké Nové Mesto 19:08
Kysucké Nové Mesto 19:09
Kysucké Nové Mesto 19:10
Žilina 19:15
Žilina 19:16
Žilina 19:17
Žilina 19:19
Odbočka Váh 19:22
Odbočka Váh 19:23
Žilina - Teplička 19:24
Varín 19:24
Varín 19:25
Vrútky 19:34
Vrútky 19:35
Vrútky 19:36
Vrútky nákl. st. 19:37
Vrútky nákl. st. 19:38
Turany 19:41
Turany 19:42
Kraľovany 19:46
Kraľovany 19:47
Kraľovany 19:48
Ľubochňa 19:50
Ľubochňa 19:51
Ľubochňa 19:52
Ružomberok 19:59
Ružomberok 20:00
Ružomberok 20:01
Ružomberok 20:02
Lisková 20:04
Lisková 20:05
Liptovská Teplá 20:06
Liptovská Teplá 20:07
Výhybňa Paludza 20:13
Výhybňa Paludza 20:14
Liptovský Mikuláš 20:16
Liptovský Mikuláš 20:17
Liptovský Mikuláš 20:18
Liptovský Mikuláš 20:19
Liptovský Hrádok 20:25
Liptovský Hrádok 20:26
Kráľova Lehota 20:28
Kráľova Lehota 20:29
Východná 20:35
Štrba 20:44
Štrba 20:45
Štrba 20:46
Svit 20:53
Svit 20:54
Poprad-Tatry 20:56
Poprad-Tatry 20:57
Poprad-Tatry 20:58
Vydrník 21:06
Poprad-Tatry 21:06
Vydrník 21:07
Spišská Nová Ves 21:15
Vydrník 21:15
Spišská Nová Ves 21:16
Markušovce 21:22
Spišská Nová Ves 21:23
Spišské Vlachy 21:29
Markušovce 21:29
Krompachy 21:33
Spišské Vlachy 21:37
Margecany 21:39
Krompachy 21:40
Výhybňa Ružín 21:44
Malá Lodina 21:45
Margecany 21:47
Výhybňa Ružín 21:51
Malá Lodina 21:53
Ličartovce 21:55
Ličartovce 22:03