Posledná informácia o pohybe vlaku

Stanica Čas podľa CP aktualizácia:
dnes o 05:29
Meškanie
Ličartovce 05:24 03 min.

Štatistiky

Priemerné zaznamenané meškanie v aktuálnej stanici
( Ličartovce )
2.26 min.
Priemerné zaznamenané meškanie na celej trase vlaku 3.90 min.

Informácia: priemerné meškania sú vypočítavané ako aritmetický priemer všetkých zaznamenaných údajov ktoré sú k dispozícii. Tieto hodnoty majú iba informatívny charakter a môžu sa od presných hodnôt líšiť. Údaje pre štatistiku sú zhromažďované od dňa 17.06.2017, 12:35.

Plánované radenie vlaku

zobraziť plánované radenie vlaku (externý zdroj: wagonweb.cz)

Informatívny cestovný poriadok

rozbaliť kliknutím sem
Košice 05:07
Kostoľany nad Hornádom 05:13
Kysak 05:18
Kysak 05:20
Ličartovce 05:24
Prešov 05:38
Ličartovce 05:48
Malá Lodina 05:58
Výhybňa Ružín 06:00
Margecany 06:04
Krompachy 06:10
Krompachy 06:11
Spišské Vlachy 06:14
Markušovce 06:22
Spišská Nová Ves 06:26
Spišská Nová Ves 06:28
Spišská Nová Ves 06:29
Vydrník 06:36
Vydrník 06:37
Poprad-Tatry 06:45
Poprad-Tatry 06:46
Poprad-Tatry 06:47
Poprad-Tatry 06:48
Svit 06:52
Štrba 06:57
Štrba 07:00
Štrba 07:01
Východná 07:10
Kráľova Lehota 07:16
Liptovský Hrádok 07:18
Liptovský Hrádok 07:19
Liptovský Mikuláš 07:26
Liptovský Mikuláš 07:27
Liptovský Mikuláš 07:29
Výhybňa Paludza 07:33
Liptovská Teplá 07:39
Ružomberok 07:44
Ružomberok 07:45
Ružomberok 07:46
Ľubochňa 07:55
Kraľovany 07:59
Turany 08:04
Turany 08:05
Vrútky nákl. st. 08:07
Vrútky nákl. st. 08:08
Vrútky nákl. st. 08:09
Vrútky 08:10
Vrútky 08:11
Vrútky 08:12
Odbočka Potok 08:19
Odbočka Potok 08:20
Varín 08:21
Odbočka Váh 08:22
Žilina - Teplička 08:22
Odbočka Váh 08:23
Žilina 08:26
Žilina 08:27
Žilina 08:28
Žilina 08:30
Kysucké Nové Mesto 08:37
Krásno nad Kysucou 08:41
Krásno nad Kysucou 08:42
Čadca 08:50
Čadca 08:51
Čadca 08:52