Posledná informácia o pohybe vlaku

Stanica Čas podľa CP aktualizácia:
dnes o 03:08
Meškanie
Čadca 03:00 06 min.

Štatistiky

Priemerné zaznamenané meškanie v aktuálnej stanici
( Čadca )
6.33 min.
Priemerné zaznamenané meškanie na celej trase vlaku 6.33 min.

Informácia: priemerné meškania sú vypočítavané ako aritmetický priemer všetkých zaznamenaných údajov ktoré sú k dispozícii. Tieto hodnoty majú iba informatívny charakter a môžu sa od presných hodnôt líšiť. Údaje pre štatistiku sú zhromažďované od dňa 17.06.2017, 12:35.

Plánované radenie vlaku

zobraziť plánované radenie vlaku (externý zdroj: wagonweb.cz)

Informatívny cestovný poriadok

rozbaliť kliknutím sem
Kysucké Nové Mesto 00:00
Kráľova Lehota 00:00
Liptovský Hrádok 00:00
Liptovský Mikuláš 00:00
Výhybňa Paludza 00:00
Liptovská Teplá 00:00
Ružomberok 00:00
Ľubochňa 00:00
Východná 00:00
Vrútky nákl. st. 00:00
Kraľovany 00:00
Varín 00:00
Odbočka Váh 00:00
Žilina 00:00
Krásno nad Kysucou 00:00
Turany 00:00
Malá Lodina 00:00
Výhybňa Ružín 00:00
Čadca 00:00
Svit 00:00
Poprad-Tatry 00:00
Vydrník 00:00
Spišská Nová Ves 00:00
Markušovce 00:00
Spišské Vlachy 00:00
Krompachy 00:00
Margecany 00:00
Ličartovce 00:00
Prešov 00:00
Vrútky 00:00
Štrba 00:00
Výhybňa Ružín 00:04
Margecany 00:04
Margecany 00:08
Krompachy 00:11
Spišské Vlachy 00:14
Krompachy 00:15
Spišské Vlachy 00:18
Markušovce 00:22
Markušovce 00:26
Spišská Nová Ves 00:28
Spišská Nová Ves 00:29
Výhybňa Paludza 00:33
Spišská Nová Ves 00:33
Vydrník 00:36
Vydrník 00:37
Liptovská Teplá 00:39
Svit 00:41
Vydrník 00:41
Svit 00:42
Svit 00:44
Svit 00:45
Poprad-Tatry 00:45
Poprad-Tatry 00:46
Ružomberok 00:46
Svit 00:47
Poprad-Tatry 00:47
Poprad-Tatry 00:48
Poprad-Tatry 00:50
Svit 00:51
Poprad-Tatry 00:51
Svit 00:52
Svit 00:55
Ľubochňa 00:55
Svit 00:56
Svit 00:58
Kraľovany 00:59
Štrba 01:00
Štrba 01:01
Štrba 01:03
Východná 01:10
Štrba 01:10
Kráľova Lehota 01:16
Východná 01:19
Liptovský Hrádok 01:19
Kráľova Lehota 01:25
Liptovský Mikuláš 01:26
Liptovský Mikuláš 01:27
Liptovský Hrádok 01:28
Liptovský Mikuláš 01:29
Výhybňa Paludza 01:33
Liptovský Mikuláš 01:36
Liptovský Mikuláš 01:37
Liptovská Teplá 01:39
Výhybňa Paludza 01:41
Ružomberok 01:45
Ružomberok 01:46
Liptovská Teplá 01:47
Ružomberok 01:53
Ružomberok 01:54
Ľubochňa 01:55
Kraľovany 01:59
Turany 02:00
Ľubochňa 02:03
Turany 02:04
Turany 02:05
Kraľovany 02:07
Vrútky nákl. st. 02:08
Vrútky nákl. st. 02:09
Vrútky 02:10
Vrútky 02:11
Vrútky 02:12
Turany 02:13
Vrútky nákl. st. 02:17
Odbočka Potok 02:19
Vrútky 02:19
Varín 02:20
Vrútky 02:20
Odbočka Potok 02:20
Varín 02:21
Žilina - Teplička 02:22
Odbočka Váh 02:22
Odbočka Váh 02:23
Žilina 02:26
Žilina 02:27
Žilina 02:28
Varín 02:29
Žilina 02:30
Odbočka Váh 02:30
Odbočka Váh 02:31
Žilina 02:35
Žilina 02:36
Kysucké Nové Mesto 02:37
Žilina 02:37
Žilina 02:38
Krásno nad Kysucou 02:41
Krásno nad Kysucou 02:42
Kysucké Nové Mesto 02:45
Krásno nad Kysucou 02:49
Krásno nad Kysucou 02:50
Čadca 02:50
Čadca 02:51
Čadca 02:52
Čadca 02:58
Čadca 03:00
Prešov 23:38
Prešov 23:42
Ličartovce 23:48
Margecany 23:49
Spišská Nová Ves 23:49
Výhybňa Ružín 23:49
Krompachy 23:49
Spišské Vlachy 23:49
Markušovce 23:49
Vydrník 23:49
Poprad-Tatry 23:50
Liptovský Hrádok 23:51
Kráľova Lehota 23:51
Svit 23:51
Poprad-Tatry 23:51
Východná 23:51
Štrba 23:51
Čadca 23:51
Kysucké Nové Mesto 23:51
Čadca 23:52
Krásno nad Kysucou 23:52
Ličartovce 23:52
Turany 23:52
Kraľovany 23:52
Ľubochňa 23:52
Liptovský Mikuláš 23:52
Liptovská Teplá 23:52
Výhybňa Paludza 23:52
Čadca 23:53
Žilina 23:53
Vrútky 23:53
Krásno nad Kysucou 23:53
Vrútky nákl. st. 23:53
Ružomberok 23:53
Varín 23:53
Prešov 23:54
Odbočka Váh 23:54
Ličartovce 23:54
Žilina 23:54
Kysucké Nové Mesto 23:54
Varín 23:55
Vrútky 23:55
Vrútky nákl. st. 23:55
Poprad-Tatry 23:56
Odbočka Váh 23:56
Žilina 23:56
Spišská Nová Ves 23:56
Vydrník 23:56
Ružomberok 23:57
Ľubochňa 23:57
Kraľovany 23:57
Liptovský Hrádok 23:57
Kráľova Lehota 23:57
Východná 23:57
Štrba 23:57
Svit 23:57
Vydrník 23:57
Spišská Nová Ves 23:57
Poprad-Tatry 23:57
Štrba 23:58
Malá Lodina 23:58
Liptovský Hrádok 23:58
Kráľova Lehota 23:58
Vydrník 23:58
Krompachy 23:58
Ličartovce 23:58
Prešov 23:58
Spišská Nová Ves 23:58
Krásno nad Kysucou 23:58
Výhybňa Ružín 23:58
Svit 23:58
Poprad-Tatry 23:58
Ružomberok 23:58
Liptovská Teplá 23:58
Výhybňa Paludza 23:58
Liptovský Mikuláš 23:58
Markušovce 23:58
Spišské Vlachy 23:58
Margecany 23:58
Čadca 23:58
Ľubochňa 23:59
Vrútky nákl. st. 23:59
Liptovský Hrádok 23:59
Kráľova Lehota 23:59
Vydrník 23:59
Spišská Nová Ves 23:59
Markušovce 23:59
Spišské Vlachy 23:59
Krompachy 23:59
Margecany 23:59
Výhybňa Ružín 23:59
Malá Lodina 23:59
Výhybňa Paludza 23:59
Vrútky 23:59
Kysucké Nové Mesto 23:59
Turany 23:59
Východná 23:59
Štrba 23:59
Svit 23:59
Poprad-Tatry 23:59
Krásno nad Kysucou 23:59
Kraľovany 23:59
Ružomberok 23:59
Liptovský Mikuláš 23:59
Čadca 23:59
Odbočka Potok 23:59