Posledná informácia o pohybe vlaku

Stanica Čas podľa CP aktualizácia:
dnes o 02:57
Meškanie
Čadca 02:52 03 min.

Štatistiky

Priemerné zaznamenané meškanie v aktuálnej stanici
( Čadca )
6.17 min.
Priemerné zaznamenané meškanie na celej trase vlaku 5.82 min.

Informácia: priemerné meškania sú vypočítavané ako aritmetický priemer všetkých zaznamenaných údajov ktoré sú k dispozícii. Tieto hodnoty majú iba informatívny charakter a môžu sa od presných hodnôt líšiť. Údaje pre štatistiku sú zhromažďované od dňa 17.06.2017, 12:35.

Plánované radenie vlaku

zobraziť plánované radenie vlaku (externý zdroj: wagonweb.cz)

Informatívny cestovný poriadok

rozbaliť kliknutím sem
Východná 00:00
Žilina 00:00
Odbočka Váh 00:00
Varín 00:00
Vrútky 00:00
Kraľovany 00:00
Malá Lodina 00:00
Ružomberok 00:00
Liptovská Teplá 00:00
Výhybňa Paludza 00:00
Liptovský Mikuláš 00:00
Krásno nad Kysucou 00:00
Kráľova Lehota 00:00
Vrútky nákl. st. 00:00
Štrba 00:00
Svit 00:00
Poprad-Tatry 00:00
Vydrník 00:00
Spišská Nová Ves 00:00
Markušovce 00:00
Spišské Vlachy 00:00
Krompachy 00:00
Margecany 00:00
Prešov 00:00
Ličartovce 00:00
Liptovský Hrádok 00:00
Čadca 00:00
Výhybňa Ružín 00:00
Ľubochňa 00:00
Turany 00:00
Margecany 00:04
Krompachy 00:11
Spišské Vlachy 00:14
Markušovce 00:22
Spišská Nová Ves 00:28
Spišská Nová Ves 00:29
Vydrník 00:36
Vydrník 00:37
Poprad-Tatry 00:45
Poprad-Tatry 00:46
Poprad-Tatry 00:47
Poprad-Tatry 00:48
Svit 00:51
Svit 00:52
Štrba 01:00
Štrba 01:01
Východná 01:10
Kráľova Lehota 01:16
Liptovský Hrádok 01:19
Liptovský Mikuláš 01:26
Liptovský Mikuláš 01:27
Liptovský Mikuláš 01:29
Výhybňa Paludza 01:33
Liptovská Teplá 01:39
Ružomberok 01:45
Ružomberok 01:46
Ľubochňa 01:55
Kraľovany 01:59
Turany 02:00
Turany 02:04
Turany 02:05
Vrútky nákl. st. 02:08
Vrútky nákl. st. 02:09
Vrútky 02:10
Vrútky 02:11
Vrútky 02:12
Odbočka Potok 02:19
Varín 02:20
Odbočka Potok 02:20
Varín 02:21
Odbočka Váh 02:22
Žilina - Teplička 02:22
Odbočka Váh 02:23
Žilina 02:26
Žilina 02:27
Žilina 02:28
Žilina 02:30
Kysucké Nové Mesto 02:37
Krásno nad Kysucou 02:41
Krásno nad Kysucou 02:42
Čadca 02:50
Čadca 02:51
Čadca 02:52
Prešov 23:38
Ličartovce 23:48
Čadca 23:52
Čadca 23:53
Krásno nad Kysucou 23:53
Kysucké Nové Mesto 23:54
Varín 23:55
Vrútky 23:55
Vrútky nákl. st. 23:55
Vydrník 23:56
Poprad-Tatry 23:56
Spišská Nová Ves 23:56
Žilina 23:56
Odbočka Váh 23:56
Poprad-Tatry 23:57
Kráľova Lehota 23:57
Kraľovany 23:57
Ľubochňa 23:57
Ružomberok 23:57
Spišská Nová Ves 23:57
Štrba 23:57
Svit 23:57
Liptovský Hrádok 23:57
Vydrník 23:57
Východná 23:57
Poprad-Tatry 23:58
Liptovský Hrádok 23:58
Krásno nad Kysucou 23:58
Ružomberok 23:58
Prešov 23:58
Ličartovce 23:58
Krompachy 23:58
Spišská Nová Ves 23:58
Vydrník 23:58
Kráľova Lehota 23:58
Čadca 23:58
Markušovce 23:58
Liptovská Teplá 23:58
Výhybňa Paludza 23:58
Liptovský Mikuláš 23:58
Výhybňa Ružín 23:58
Margecany 23:58
Štrba 23:58
Spišské Vlachy 23:58
Malá Lodina 23:58
Svit 23:58
Východná 23:59
Ružomberok 23:59
Turany 23:59
Vrútky nákl. st. 23:59
Vrútky 23:59
Odbočka Potok 23:59
Štrba 23:59
Svit 23:59
Poprad-Tatry 23:59
Krásno nad Kysucou 23:59
Ľubochňa 23:59
Výhybňa Paludza 23:59
Liptovský Mikuláš 23:59
Čadca 23:59
Kysucké Nové Mesto 23:59
Kraľovany 23:59