Posledná informácia o pohybe vlaku

Stanica Čas podľa CP aktualizácia:
19.01.2018 o 18:50
Meškanie
Štúrovo 18:14 32 min.

Štatistiky

Priemerné zaznamenané meškanie v aktuálnej stanici
( Štúrovo )
7.62 min.
Priemerné zaznamenané meškanie na celej trase vlaku 7.99 min.

Informácia: priemerné meškania sú vypočítavané ako aritmetický priemer všetkých zaznamenaných údajov ktoré sú k dispozícii. Tieto hodnoty majú iba informatívny charakter a môžu sa od presných hodnôt líšiť. Údaje pre štatistiku sú zhromažďované od dňa 17.06.2017, 12:35.

Plánované radenie vlaku

zobraziť plánované radenie vlaku (externý zdroj: wagonweb.cz)

Informatívny cestovný poriadok

rozbaliť kliknutím sem
Kúty 16:09
Kúty 16:10
Kúty 16:11
Kúty 16:12
Kúty 16:13
Sekule 16:16
Sekule 16:17
Veľké Leváre 16:22
Veľké Leváre 16:23
Malacky 16:26
Malacky 16:27
Zohor 16:32
Zohor 16:33
Devínska Nová Ves 16:37
Devínska Nová Ves 16:38
Devínska Nová Ves 16:39
Bratislava-Lamač 16:42
Bratislava-Lamač 16:43
Bratislava-Lamač 16:44
Bratislava hl. st. 16:48
Bratislava hl. st. 16:49
Bratislava hl. st. 16:50
Bratislava hl. st. 16:53
Odbočka Močiar 16:58
Bratislava - Vajnory 17:00
Bernolákovo 17:05
Senec 17:09
Sládkovičovo 17:16
Sládkovičovo 17:17
Galanta 17:19
Galanta 17:20
Šaľa 17:25
Šaľa 17:26
Trnovec nad Váhom 17:29
Tvrdošovce 17:35
Palárikovo 17:38
Nové Zámky 17:44
Nové Zámky 17:46
Dvory nad Žitavou 17:51
Pribeta 17:53
Pribeta 17:54
Strekov 17:57
Strekov 17:58
Gbelce 18:03
Mužla 18:06
Mužla 18:07
Štúrovo tranz. skup. 18:09
Štúrovo 18:11
Štúrovo 18:14