Posledná informácia o pohybe vlaku

Stanica Čas podľa CP aktualizácia:
dnes o 11:53
Meškanie
Kúty 11:49 ide načas

Štatistiky

Priemerné zaznamenané meškanie v aktuálnej stanici
( Kúty )
1.38 min.
Priemerné zaznamenané meškanie na celej trase vlaku 1.27 min.

Informácia: priemerné meškania sú vypočítavané ako aritmetický priemer všetkých zaznamenaných údajov ktoré sú k dispozícii. Tieto hodnoty majú iba informatívny charakter a môžu sa od presných hodnôt líšiť. Údaje pre štatistiku sú zhromažďované od dňa 17.06.2017, 12:35.

Plánované radenie vlaku

zobraziť plánované radenie vlaku (externý zdroj: wagonweb.cz)

Informatívny cestovný poriadok

rozbaliť kliknutím sem
Štúrovo 09:46
Štúrovo 09:49
Štúrovo tranz. skup. 09:52
Mužla 09:54
Gbelce 09:58
Strekov 10:03
Pribeta 10:07
Dvory nad Žitavou 10:10
Nové Zámky 10:14
Nové Zámky 10:16
Palárikovo 10:22
Tvrdošovce 10:25
Trnovec nad Váhom 10:30
Trnovec nad Váhom 10:31
Šaľa 10:32
Šaľa 10:33
Šaľa 10:34
Galanta 10:39
Galanta 10:40
Sládkovičovo 10:42
Sládkovičovo 10:43
Senec 10:50
Senec 10:51
Bernolákovo 10:55
Bratislava - Vajnory 10:59
Odbočka Močiar 11:01
Odbočka Močiar 11:02
Bratislava hl. st. 11:05
Bratislava hl. st. 11:06
Bratislava hl. st. 11:07
Bratislava hl. st. 11:10
Bratislava-Lamač 11:17
Devínska Nová Ves 11:21
Devínska Nová Ves 11:22
Zohor 11:27
Zohor 11:28
Malacky 11:32
Malacky 11:33
Malacky 11:34
Veľké Leváre 11:36
Veľké Leváre 11:37
Veľké Leváre 11:38
Sekule 11:41
Sekule 11:42
Sekule 11:43
Kúty 11:45
Kúty 11:46
Kúty 11:47
Kúty 11:48
Kúty 11:49