Posledná informácia o pohybe vlaku

Stanica Čas podľa CP aktualizácia:
dnes o 10:41
Meškanie
Lúky pod Makytou 10:25 13 min.

Štatistiky

Priemerné zaznamenané meškanie v aktuálnej stanici
( Lúky pod Makytou )
1.29 min.
Priemerné zaznamenané meškanie na celej trase vlaku 1.01 min.

Informácia: priemerné meškania sú vypočítavané ako aritmetický priemer všetkých zaznamenaných údajov ktoré sú k dispozícii. Tieto hodnoty majú iba informatívny charakter a môžu sa od presných hodnôt líšiť. Údaje pre štatistiku sú zhromažďované od dňa 17.06.2017, 12:35.

Plánované radenie vlaku

zobraziť plánované radenie vlaku (externý zdroj: wagonweb.cz)

Informatívny cestovný poriadok

rozbaliť kliknutím sem
Žilina 09:19
Žilina zriaď. st. 09:22
Dolný Hričov 09:28
Bytča 09:32
Považská Teplá 09:38
Považská Teplá 09:39
Považská Teplá 09:40
Považská Teplá 09:41
Považská Bystrica 09:43
Považská Bystrica 09:44
Považská Bystrica 09:45
Považská Bystrica 09:46
Považská Bystrica 09:47
Považská Bystrica 09:49
Púchov 10:00
Púchov 10:02
Púchov 10:14
Lúky pod Makytou 10:24
Lúky pod Makytou 10:25