Posledná informácia o pohybe vlaku

Stanica Čas podľa CP aktualizácia:
19.01.2018 o 14:30
Meškanie
Lúky pod Makytou 14:25 02 min.

Štatistiky

Priemerné zaznamenané meškanie v aktuálnej stanici
( Lúky pod Makytou )
3.08 min.
Priemerné zaznamenané meškanie na celej trase vlaku 1.92 min.

Informácia: priemerné meškania sú vypočítavané ako aritmetický priemer všetkých zaznamenaných údajov ktoré sú k dispozícii. Tieto hodnoty majú iba informatívny charakter a môžu sa od presných hodnôt líšiť. Údaje pre štatistiku sú zhromažďované od dňa 17.06.2017, 12:35.

Plánované radenie vlaku

zobraziť plánované radenie vlaku (externý zdroj: wagonweb.cz)

Informatívny cestovný poriadok

rozbaliť kliknutím sem
Žilina 13:19
Žilina zriaď. st. 13:22
Dolný Hričov 13:28
Bytča 13:32
Považská Teplá 13:38
Považská Teplá 13:39
Považská Teplá 13:40
Považská Teplá 13:41
Považská Bystrica 13:43
Považská Bystrica 13:44
Považská Bystrica 13:45
Považská Bystrica 13:46
Považská Bystrica 13:47
Považská Bystrica 13:49
Púchov 14:00
Púchov 14:02
Púchov 14:14
Lúky pod Makytou 14:25