Posledná informácia o pohybe vlaku

Stanica Čas podľa CP aktualizácia:
dnes o 16:29
Meškanie
Lúky pod Makytou 16:25 ide načas

Štatistiky

Priemerné zaznamenané meškanie v aktuálnej stanici
( Lúky pod Makytou )
2.61 min.
Priemerné zaznamenané meškanie na celej trase vlaku 3.07 min.

Informácia: priemerné meškania sú vypočítavané ako aritmetický priemer všetkých zaznamenaných údajov ktoré sú k dispozícii. Tieto hodnoty majú iba informatívny charakter a môžu sa od presných hodnôt líšiť. Údaje pre štatistiku sú zhromažďované od dňa 17.06.2017, 12:35.

Plánované radenie vlaku

zobraziť plánované radenie vlaku (externý zdroj: wagonweb.cz)

Informatívny cestovný poriadok

rozbaliť kliknutím sem
Žilina 15:19
Žilina zriaď. st. 15:22
Dolný Hričov 15:28
Bytča 15:32
Považská Teplá 15:38
Považská Teplá 15:39
Považská Teplá 15:40
Považská Teplá 15:41
Považská Bystrica 15:43
Považská Bystrica 15:44
Považská Bystrica 15:45
Považská Bystrica 15:46
Považská Bystrica 15:47
Považská Bystrica 15:49
Púchov 16:00
Púchov 16:02
Púchov 16:14
Lúky pod Makytou 16:25