Posledná informácia o pohybe vlaku

Stanica Čas podľa CP aktualizácia:
19.01.2018 o 18:29
Meškanie
Lúky pod Makytou 18:25 ide načas

Štatistiky

Priemerné zaznamenané meškanie v aktuálnej stanici
( Lúky pod Makytou )
3.30 min.
Priemerné zaznamenané meškanie na celej trase vlaku 2.09 min.

Informácia: priemerné meškania sú vypočítavané ako aritmetický priemer všetkých zaznamenaných údajov ktoré sú k dispozícii. Tieto hodnoty majú iba informatívny charakter a môžu sa od presných hodnôt líšiť. Údaje pre štatistiku sú zhromažďované od dňa 17.06.2017, 12:35.

Plánované radenie vlaku

zobraziť plánované radenie vlaku (externý zdroj: wagonweb.cz)

Informatívny cestovný poriadok

rozbaliť kliknutím sem
Žilina 17:19
Žilina zriaď. st. 17:22
Dolný Hričov 17:28
Bytča 17:32
Považská Teplá 17:38
Považská Teplá 17:39
Považská Teplá 17:40
Považská Teplá 17:41
Považská Bystrica 17:43
Považská Bystrica 17:44
Považská Bystrica 17:45
Považská Bystrica 17:46
Považská Bystrica 17:47
Považská Bystrica 17:49
Púchov 18:00
Púchov 18:02
Púchov 18:14
Lúky pod Makytou 18:25