Posledná informácia o pohybe vlaku

Stanica Čas podľa CP aktualizácia:
dnes o 16:20
Meškanie
Kúty 16:18 ide načas

Štatistiky

Priemerné zaznamenané meškanie v aktuálnej stanici
( Kúty )
1.44 min.
Priemerné zaznamenané meškanie na celej trase vlaku 1.27 min.

Informácia: priemerné meškania sú vypočítavané ako aritmetický priemer všetkých zaznamenaných údajov ktoré sú k dispozícii. Tieto hodnoty majú iba informatívny charakter a môžu sa od presných hodnôt líšiť. Údaje pre štatistiku sú zhromažďované od dňa 17.06.2017, 12:35.

Plánované radenie vlaku

zobraziť plánované radenie vlaku (externý zdroj: wagonweb.cz)

Informatívny cestovný poriadok

rozbaliť kliknutím sem
Bratislava-Nové Mesto 14:56
Bratislava hl. st. 15:03
Bratislava hl. st. 15:04
Bratislava hl. st. 15:26
Bratislava-Lamač 15:33
Bratislava-Lamač 15:34
Devínska Nová Ves 15:38
Devínska Nová Ves 15:39
Zohor 15:45
Zohor 15:46
Zohor 15:47
Zohor 15:48
Malacky 15:51
Malacky 15:52
Malacky 15:53
Malacky 15:54
Malacky 15:55
Malacky 15:56
Veľké Leváre 15:56
Malacky 15:57
Veľké Leváre 15:57
Veľké Leváre 15:58
Veľké Leváre 15:59
Veľké Leváre 16:00
Veľké Leváre 16:01
Veľké Leváre 16:02
Sekule 16:02
Veľké Leváre 16:03
Sekule 16:03
Sekule 16:04
Sekule 16:05
Kúty 16:06
Sekule 16:06
Sekule 16:07
Kúty 16:07
Sekule 16:08
Kúty 16:08
Sekule 16:09
Kúty 16:09
Sekule 16:10
Kúty 16:10
Sekule 16:11
Kúty 16:11
Kúty 16:12
Kúty 16:13
Kúty 16:14
Kúty 16:15
Kúty 16:16
Kúty 16:17
Kúty 16:18