Posledná informácia o pohybe vlaku

Stanica Čas podľa CP aktualizácia:
09.12.2017 o 11:09
Meškanie
Bratislava-Lamač 11:06 02 min.

Štatistiky

Priemerné zaznamenané meškanie v aktuálnej stanici
( Bratislava-Lamač )
11.76 min.
Priemerné zaznamenané meškanie na celej trase vlaku 10.92 min.

Informácia: priemerné meškania sú vypočítavané ako aritmetický priemer všetkých zaznamenaných údajov ktoré sú k dispozícii. Tieto hodnoty majú iba informatívny charakter a môžu sa od presných hodnôt líšiť. Údaje pre štatistiku sú zhromažďované od dňa 17.06.2017, 12:35.

Plánované radenie vlaku

zobraziť plánované radenie vlaku (externý zdroj: wagonweb.cz)

Informatívny cestovný poriadok

rozbaliť kliknutím sem
Kúty 10:34
Kúty 10:35
Sekule 10:38
Sekule 10:39
Veľké Leváre 10:44
Veľké Leváre 10:45
Malacky 10:48
Malacky 10:49
Zohor 10:54
Zohor 10:55
Devínska Nová Ves 11:00
Devínska Nová Ves 11:01
Bratislava-Lamač 11:05
Bratislava-Lamač 11:06
Bratislava hl. st. 11:12
Bratislava hl. st. 11:15