Posledná informácia o pohybe vlaku

Stanica Čas podľa CP aktualizácia:
09.12.2017 o 06:26
Meškanie
Kúty 06:23 ide načas

Štatistiky

Priemerné zaznamenané meškanie v aktuálnej stanici
( Kúty )
3.66 min.
Priemerné zaznamenané meškanie na celej trase vlaku 2.44 min.

Informácia: priemerné meškania sú vypočítavané ako aritmetický priemer všetkých zaznamenaných údajov ktoré sú k dispozícii. Tieto hodnoty majú iba informatívny charakter a môžu sa od presných hodnôt líšiť. Údaje pre štatistiku sú zhromažďované od dňa 17.06.2017, 12:35.

Plánované radenie vlaku

zobraziť plánované radenie vlaku (externý zdroj: wagonweb.cz)

Informatívny cestovný poriadok

rozbaliť kliknutím sem
Bratislava-Nové Mesto 05:31
Bratislava hl. st. 05:37
Bratislava hl. st. 05:38
Bratislava hl. st. 05:39
Bratislava hl. st. 05:45
Bratislava-Lamač 05:47
Bratislava-Lamač 05:51
Bratislava-Lamač 05:52
Devínska Nová Ves 05:56
Devínska Nová Ves 05:57
Zohor 06:02
Zohor 06:03
Malacky 06:08
Malacky 06:09
Veľké Leváre 06:11
Veľké Leváre 06:12
Veľké Leváre 06:13
Sekule 06:16
Sekule 06:17
Sekule 06:18
Kúty 06:20
Kúty 06:21
Kúty 06:22
Kúty 06:23