Posledná informácia o pohybe vlaku

Stanica Čas podľa CP aktualizácia:
dnes o 19:17
Meškanie
Bratislava-Lamač 19:06 09 min.

Štatistiky

Priemerné zaznamenané meškanie v aktuálnej stanici
( Bratislava-Lamač )
15.38 min.
Priemerné zaznamenané meškanie na celej trase vlaku 15.80 min.

Informácia: priemerné meškania sú vypočítavané ako aritmetický priemer všetkých zaznamenaných údajov ktoré sú k dispozícii. Tieto hodnoty majú iba informatívny charakter a môžu sa od presných hodnôt líšiť. Údaje pre štatistiku sú zhromažďované od dňa 17.06.2017, 12:35.

Plánované radenie vlaku

zobraziť plánované radenie vlaku (externý zdroj: wagonweb.cz)

Informatívny cestovný poriadok

rozbaliť kliknutím sem
Kúty 18:33
Kúty 18:34
Kúty 18:35
Sekule 18:39
Veľké Leváre 18:44
Veľké Leváre 18:45
Malacky 18:49
Zohor 18:55
Devínska Nová Ves 19:01
Bratislava-Lamač 19:06
Bratislava hl. st. 19:12
Bratislava hl. st. 19:15