Posledná informácia o pohybe vlaku

Stanica Čas podľa CP aktualizácia:
dnes o 06:03
Meškanie
Kysak 06:01 ide načas

Štatistiky

Priemerné zaznamenané meškanie v aktuálnej stanici
( Kysak )
6.58 min.
Priemerné zaznamenané meškanie na celej trase vlaku 8.59 min.

Informácia: priemerné meškania sú vypočítavané ako aritmetický priemer všetkých zaznamenaných údajov ktoré sú k dispozícii. Tieto hodnoty majú iba informatívny charakter a môžu sa od presných hodnôt líšiť. Údaje pre štatistiku sú zhromažďované od dňa 17.06.2017, 12:35.

Plánované radenie vlaku

zobraziť plánované radenie vlaku (externý zdroj: wagonweb.cz)

Informatívny cestovný poriadok

rozbaliť kliknutím sem
Čadca 02:22
Čadca 02:23
Čadca 02:24
Čadca 02:25
Krásno nad Kysucou 02:35
Krásno nad Kysucou 02:36
Kysucké Nové Mesto 02:40
Kysucké Nové Mesto 02:41
Žilina 02:48
Žilina 02:49
Žilina 02:50
Žilina 03:01
Odbočka Váh 03:05
Varín 03:07
Varín 03:08
Vrútky 03:17
Vrútky 03:18
Vrútky 03:19
Vrútky nákl. st. 03:21
Turany 03:25
Turany 03:26
Kraľovany 03:31
Kraľovany 03:32
Ľubochňa 03:35
Ľubochňa 03:36
Ružomberok 03:39
Ružomberok 03:45
Ružomberok 03:46
Ružomberok 03:48
Lisková 03:51
Lisková 03:52
Liptovská Teplá 03:54
Výhybňa Paludza 04:00
Výhybňa Paludza 04:01
Liptovský Mikuláš 04:04
Liptovský Mikuláš 04:05
Liptovský Mikuláš 04:06
Liptovský Mikuláš 04:09
Liptovský Hrádok 04:17
Liptovský Hrádok 04:18
Kráľova Lehota 04:20
Kráľova Lehota 04:21
Východná 04:27
Východná 04:28
Štrba 04:35
Štrba 04:36
Štrba 04:37
Štrba 04:38
Svit 04:45
Svit 04:46
Svit 04:47
Poprad-Tatry 04:50
Poprad-Tatry 04:51
Poprad-Tatry 04:56
Poprad-Tatry 04:57
Vydrník 05:06
Vydrník 05:07
Spišská Nová Ves 05:14
Spišská Nová Ves 05:15
Spišská Nová Ves 05:16
Markušovce 05:22
Spišské Vlachy 05:30
Krompachy 05:34
Margecany 05:41
Margecany 05:43
Výhybňa Ružín 05:48
Malá Lodina 05:50
Kysak 05:56
Kysak 05:57
Kysak 06:01
Kostoľany nad Hornádom 06:06
Kostoľany nad Hornádom 06:07