Posledná informácia o pohybe vlaku

Stanica Čas podľa CP aktualizácia:
dnes o 01:14
Meškanie
Čadca 01:10 ide načas

Štatistiky

Priemerné zaznamenané meškanie v aktuálnej stanici
( Čadca )
2.81 min.
Priemerné zaznamenané meškanie na celej trase vlaku 3.98 min.

Informácia: priemerné meškania sú vypočítavané ako aritmetický priemer všetkých zaznamenaných údajov ktoré sú k dispozícii. Tieto hodnoty majú iba informatívny charakter a môžu sa od presných hodnôt líšiť. Údaje pre štatistiku sú zhromažďované od dňa 17.06.2017, 12:35.

Plánované radenie vlaku

zobraziť plánované radenie vlaku (externý zdroj: wagonweb.cz)

Informatívny cestovný poriadok

rozbaliť kliknutím sem
Ružomberok 00:00
Kysucké Nové Mesto 00:00
Žilina 00:00
Odbočka Váh 00:00
Varín 00:00
Odbočka Potok 00:00
Vrútky 00:00
Vrútky nákl. st. 00:00
Turany 00:00
Čadca 00:00
Ľubochňa 00:00
Svit 00:00
Liptovská Teplá 00:00
Výhybňa Paludza 00:00
Liptovský Mikuláš 00:00
Liptovský Hrádok 00:00
Kráľova Lehota 00:00
Štrba 00:00
Poprad-Tatry 00:00
Košice 00:00
Kraľovany 00:00
Krásno nad Kysucou 00:00
Vydrník 00:00
Východná 00:00
Vrútky 00:04
Turany 00:04
Turany 00:05
Vrútky nákl. st. 00:08
Vrútky nákl. st. 00:09
Vrútky 00:10
Vrútky 00:11
Vrútky 00:16
Odbočka Potok 00:23
Odbočka Potok 00:24
Varín 00:25
Odbočka Váh 00:26
Varín 00:26
Odbočka Váh 00:27
Žilina 00:31
Žilina 00:32
Žilina 00:42
Kysucké Nové Mesto 00:50
Krásno nad Kysucou 00:54
Krásno nad Kysucou 00:55
Čadca 01:04
Čadca 01:09
Čadca 01:10
Košice 21:22
Kostoľany nad Hornádom 21:29
Kysak 21:34
Kysak 21:36
Malá Lodina 21:43
Výhybňa Ružín 21:45
Margecany 21:50
Margecany 21:51
Krompachy 21:58
Krompachy 21:59
Spišské Vlachy 22:03
Markušovce 22:11
Spišská Nová Ves 22:17
Spišská Nová Ves 22:19
Vydrník 22:28
Vydrník 22:29
Poprad-Tatry 22:36
Poprad-Tatry 22:37
Poprad-Tatry 22:38
Poprad-Tatry 22:41
Svit 22:46
Svit 22:47
Štrba 22:55
Štrba 22:56
Štrba 22:57
Východná 23:06
Východná 23:07
Kráľova Lehota 23:12
Kráľova Lehota 23:13
Liptovský Hrádok 23:13
Liptovský Hrádok 23:15
Liptovský Hrádok 23:16
Liptovský Mikuláš 23:22
Liptovský Mikuláš 23:23
Liptovský Mikuláš 23:24
Liptovský Mikuláš 23:26
Výhybňa Paludza 23:31
Liptovská Teplá 23:38
Lisková 23:39
Ružomberok 23:42
Ružomberok 23:43
Ružomberok 23:45
Poprad-Tatry 23:52
Výhybňa Paludza 23:53
Poprad-Tatry 23:53
Svit 23:53
Kráľova Lehota 23:53
Liptovský Hrádok 23:53
Liptovský Mikuláš 23:53
Vydrník 23:53
Vrútky nákl. st. 23:54
Liptovská Teplá 23:54
Čadca 23:54
Kraľovany 23:54
Ružomberok 23:54
Východná 23:54
Ľubochňa 23:54
Spišské Vlachy 23:55
Markušovce 23:55
Spišská Nová Ves 23:55
Ľubochňa 23:55
Štrba 23:55
Margecany 23:55
Krásno nad Kysucou 23:55
Výhybňa Ružín 23:55
Krompachy 23:55
Kysak 23:57
Kysucké Nové Mesto 23:57
Žilina 23:57
Varín 23:57
Vrútky 23:57
Odbočka Váh 23:57
Markušovce 23:58
Malá Lodina 23:58
Krásno nad Kysucou 23:58
Spišské Vlachy 23:58
Krompachy 23:58
Margecany 23:58
Čadca 23:58
Kostoľany nad Hornádom 23:58
Kysak 23:58
Výhybňa Ružín 23:58
Ružomberok 23:59
Liptovská Teplá 23:59
Výhybňa Paludza 23:59
Liptovský Mikuláš 23:59
Liptovský Hrádok 23:59
Kráľova Lehota 23:59
Štrba 23:59
Svit 23:59
Poprad-Tatry 23:59
Kysak 23:59
Kostoľany nad Hornádom 23:59
Kysucké Nové Mesto 23:59
Čadca 23:59
Krásno nad Kysucou 23:59
Vydrník 23:59
Spišská Nová Ves 23:59
Markušovce 23:59
Spišské Vlachy 23:59
Krompachy 23:59
Kraľovany 23:59
Žilina 23:59