Posledná informácia o pohybe vlaku

Stanica Čas podľa CP aktualizácia:
dnes o 11:38
Meškanie
Čadca 11:35 ide načas

Štatistiky

Priemerné zaznamenané meškanie v aktuálnej stanici
( Čadca )
10.23 min.
Priemerné zaznamenané meškanie na celej trase vlaku 7.79 min.

Informácia: priemerné meškania sú vypočítavané ako aritmetický priemer všetkých zaznamenaných údajov ktoré sú k dispozícii. Tieto hodnoty majú iba informatívny charakter a môžu sa od presných hodnôt líšiť. Údaje pre štatistiku sú zhromažďované od dňa 17.06.2017, 12:35.

Plánované radenie vlaku

zobraziť plánované radenie vlaku (externý zdroj: wagonweb.cz)

Informatívny cestovný poriadok

rozbaliť kliknutím sem
Košice 08:00
Kostoľany nad Hornádom 08:07
Kysak 08:12
Kysak 08:13
Malá Lodina 08:16
Malá Lodina 08:20
Výhybňa Ružín 08:21
Margecany 08:26
Krompachy 08:32
Spišské Vlachy 08:36
Markušovce 08:44
Spišská Nová Ves 08:50
Spišská Nová Ves 08:52
Vydrník 09:00
Poprad-Tatry 09:09
Poprad-Tatry 09:14
Poprad-Tatry 09:15
Svit 09:20
Štrba 09:28
Štrba 09:30
Východná 09:39
Východná 09:40
Kráľova Lehota 09:45
Kráľova Lehota 09:46
Liptovský Hrádok 09:48
Liptovský Hrádok 09:49
Liptovský Mikuláš 09:56
Liptovský Mikuláš 09:59
Výhybňa Paludza 10:03
Výhybňa Paludza 10:04
Liptovská Teplá 10:10
Lisková 10:11
Ružomberok 10:15
Ružomberok 10:18
Ľubochňa 10:27
Kraľovany 10:31
Turany 10:36
Turany 10:37
Vrútky nákl. st. 10:41
Vrútky 10:43
Vrútky 10:44
Odbočka Potok 10:52
Žilina - Teplička 10:54
Varín 10:54
Odbočka Váh 10:55
Žilina 11:00
Žilina 11:08
Kysucké Nové Mesto 11:16
Krásno nad Kysucou 11:20
Krásno nad Kysucou 11:21
Čadca 11:29
Čadca 11:30
Čadca 11:35