Posledná informácia o pohybe vlaku

Stanica Čas podľa CP aktualizácia:
dnes o 07:38
Meškanie
Čadca 07:35 ide načas

Štatistiky

Priemerné zaznamenané meškanie v aktuálnej stanici
( Čadca )
2.96 min.
Priemerné zaznamenané meškanie na celej trase vlaku 3.53 min.

Informácia: priemerné meškania sú vypočítavané ako aritmetický priemer všetkých zaznamenaných údajov ktoré sú k dispozícii. Tieto hodnoty majú iba informatívny charakter a môžu sa od presných hodnôt líšiť. Údaje pre štatistiku sú zhromažďované od dňa 17.06.2017, 12:35.

Plánované radenie vlaku

zobraziť plánované radenie vlaku (externý zdroj: wagonweb.cz)

Informatívny cestovný poriadok

rozbaliť kliknutím sem
Vrútky 06:45
Odbočka Potok 06:53
Varín 06:54
Odbočka Váh 06:55
Varín 06:55
Odbočka Váh 06:56
Žilina 07:00
Žilina 07:01
Žilina 07:08
Kysucké Nové Mesto 07:16
Krásno nad Kysucou 07:20
Krásno nad Kysucou 07:21
Čadca 07:29
Čadca 07:30
Čadca 07:35