Posledná informácia o pohybe vlaku

Stanica Čas podľa CP aktualizácia:
dnes o 15:44
Meškanie
Kostoľany nad Hornádom 15:37 05 min.

Štatistiky

Priemerné zaznamenané meškanie v aktuálnej stanici
( Kostoľany nad Hornádom )
16.35 min.
Priemerné zaznamenané meškanie na celej trase vlaku 18.91 min.

Informácia: priemerné meškania sú vypočítavané ako aritmetický priemer všetkých zaznamenaných údajov ktoré sú k dispozícii. Tieto hodnoty majú iba informatívny charakter a môžu sa od presných hodnôt líšiť. Údaje pre štatistiku sú zhromažďované od dňa 17.06.2017, 12:35.

Plánované radenie vlaku

zobraziť plánované radenie vlaku (externý zdroj: wagonweb.cz)

Informatívny cestovný poriadok

rozbaliť kliknutím sem
Čadca 12:13
Čadca 12:14
Čadca 12:15
Krásno nad Kysucou 12:24
Kysucké Nové Mesto 12:29
Žilina 12:37
Žilina 12:39
Odbočka Váh 12:43
Varín 12:46
Vrútky 12:55
Vrútky 12:56
Vrútky nákl. st. 12:58
Vrútky nákl. st. 12:59
Turany 13:03
Kraľovany 13:08
Ľubochňa 13:12
Ružomberok 13:22
Ružomberok 13:23
Lisková 13:27
Liptovská Teplá 13:29
Výhybňa Paludza 13:35
Liptovský Mikuláš 13:39
Liptovský Mikuláš 13:41
Liptovský Hrádok 13:50
Kráľova Lehota 13:52
Kráľova Lehota 13:53
Východná 13:59
Štrba 14:08
Štrba 14:09
Svit 14:18
Poprad-Tatry 14:22
Poprad-Tatry 14:28
Vydrník 14:37
Spišská Nová Ves 14:45
Spišská Nová Ves 14:51
Markušovce 14:57
Spišské Vlachy 15:05
Krompachy 15:08
Margecany 15:14
Margecany 15:15
Výhybňa Ružín 15:19
Malá Lodina 15:21
Kysak 15:25
Kysak 15:26
Kysak 15:27
Kysak 15:28
Kysak 15:30
Kysak 15:32
Kostoľany nad Hornádom 15:36
Kostoľany nad Hornádom 15:37